Aktuálně

Letní číslo časopisu kliniky na téma CESTOVÁNÍ

14. 07. 2019
V naší čekárně na vás od pátku 12.7. čeká zbrusu nové letní číslo časopisu kliniky, věnované důležitým informacím o cestování a možných aktivitách s vašimi čtyřnohými kamarády v letním čase.


Světový den veterinárních lékařů - 9.7.

09. 07. 2019
Dnešní den je Světovým dnem veterinárních lékařů. Jeho cílem není ani tak oslavovat nás, samotné lékaře, jako spíše přinést vám pohled na práci, kterou děláme, z jiného úhlu.


PetExpert pojištění - 1 měsíc ZDARMA již jen do 30.6.

27. 06. 2019
Měsíc pojištění veterinární péče ZDARMA pro vašeho psa nebo kočku můžete nyní získat v rámci letní akce pojišťovny PetExpert již jen do 30.6.


Kardiologické dny 2019

09. 06. 2019
Kardiologie je samostatným lékařským oborem, zabývajícím se diagnostikou a terapií onemocnění srdce.


Co zabalit do psí lékárničky

09. 06. 2019
Chystáte se vyrazit na dovolenou se svým psím parťákem a přemýšlíte, co pro něj zabalit, kromě obvyklých věcí jako jsou jídlo, pelíšek a hračky? Připravili jsme pro vás pár tipů našich lékařů, co nezapomenout vzít pro případ zdravotních komplikací, které vašeho psa mohou zastihnout mimo dosah ověřené veterinární péče.


Chirurg v roli malíře aneb pokreslený pacient

21. 05. 2019
Naší důležitou pomůckou v průběhu operačního zákroku je někdy i tužka a měřítko. Ne ledajaká tužka, ale speciální chirurgická fixa – především sterilní a netoxická, tzv. skin marker. Využívá se v onkologické chirurgii a u rekonstrukčních a plastických chirurgických výkonů hned ze dvou důvodů.


Mastocytom - jeden z nejčastějších nádorů u psů

25. 04. 2019
Mastocytomy jsou jedny z nejčastěji se vyskytujících nádorů u psů. Mohou vypadat jako bradavička, tuková bulka nebo i zánět kůže. Nepodceňujte proto žádný neobvyklý útvar, který u svého čtyřnohého kamaráda na těle odhalíte. Přijďte se k nám poradit.


Najdete nás i na Instagramu

07. 04. 2019
Život v zákulisí naší kliniky vám představujeme od konce března prostřednictvím INSTAGRAMU. Několikrát týdně otevřený pohled na práci našich lékařů a sester. Sledujte nás.


Nástrahy velkoměsta 1.díl - výtahy

25. 03. 2019
V naší praxi se čas od času setkáváme s úrazy, které jsou noční můrou každého majitele zvířete a které pro naše čtyřnohé přátele často nekončí dobře. A protože nás takové smutné události trápí, rozhodli jsme upozornit vás na ty nejčastější prostřednictvím seriálu. V prvním díle se seznámíme s nástrahami nastupování a vystupování do výtahů.


Hledáme psí dárce krve

06. 03. 2019
Stejně tak jako u lidí nastanou i v životě našich čtyřnohých kamarádů okamžiky, které vyžadují pomoc krevního dárce. Protože krev odebraná psím dárcům a skladovaná v krevní bance má velmi omezenou trvanlivost (3 týdny), rádi bychom vytvořili pro pacienty naší kliniky registr dárců s možností obrátit se na majitele s vhodným psem v případě akutní potřeby.


1 2 3 »

 

Anketa

Uvítáte na recepci při čekání na ošetření:

(71 %)
 
(29 %)
 

Celkový počet hlasů: 14

Máte uzavřenou pojistku veterinární péče pro svého čtyřnohého přítele?

(17 %)
 
(83 %)
 

Celkový počet hlasů: 53