Kardiologická péče na klinice REGIA Vet

Kardiologická péče na klinice REGIA Vet

27. 01. 2022

Vážení klienti,

dovolujeme si vás informovat, že od února 2022 dochází k významné změně v oblasti kardiologické péče poskytované naší klinikou REGIA Vet.

Nově bude péči o naše kardiologické pacienty zajišťovat MVDr. Eva Pavelková CertAVP(VC) MRCVS. Lékařka Eva Pavelková je zkušený certifikovaný kardiolog. Pro naše pacienty bude na klinice k dispozici jak pro vyšetření, diagnostiku, tak i další léčbu kardiologických obtíží. Od roku 2014 pracuje jako referenční kardioložka, účastnila se mnoha výzkumných projektů v oblasti kardiologie psů a koček a přednáší kardiologická témata pro lékaře
i veřejnost.

Za kliniku REGIA Vet věříme, že tato změna bude přínosem, jak pro vás, naše klienty, tak samozřejmě především pro naše kardiologické pacienty.
Od vzájemné spolupráce si slibujeme kvalitativní posun péče o naše pacienty v oblasti kardiologie podobným směrem, jakým se tomu děje například v oblasti onkologie, kde naše klinika již patří mezi referenční pracoviště a vyhledávají tak u nás léčbu klienti z celé republiky.

S novou lékařkou dochází také k přenastavení cenové politiky za kardio péči. Dochází k navýšení cen adekvátnímu profesionalitě poskytovaných služeb. Našim již rozléčeným pacientům bude poskytována služba se slevou, aby nedošlo k tak výraznému skokovému nárůstu cen za ošetření. Za kontrolní kardiologické vyšetření již rozléčeného pacienta bude tedy nově účtováno 2 700 CZK s DPH.

Doufáme, že budete s novou formou kardio služeb poskytovaných na naší klinice více než spokojeni.

Děkujeme za vaši dosavadní přízeň a těšíme se na další setkávání s vámi a našimi kardio pacienty!

Tým kliniky Regia Vet

 

Anketa

Uvítáte na recepci při čekání na ošetření:

(75 %)
 
(25 %)
 

Celkový počet hlasů: 845

Máte uzavřenou pojistku veterinární péče pro svého čtyřnohého přítele?

(26 %)
 
(74 %)
 

Celkový počet hlasů: 716