Nová posila našeho onko týmu

Nová posila našeho onko týmu

28. 04. 2022

Vážení klienti,

 

dovolujeme si vás informovat, že od května 2022 bude na klinice REGIA Vet nově působit další významná posila našeho lékařského týmu. Přidá se k nám MVDr. Ludmila Bicanová Dipl.ECVIM-CA (oncology), zkušená lékařka onkoložka.

K Dr. Ludmile Bicanové je možné se začít objednávat na vstupní onkologická vyšetření už nyní. Bližší informace ohledně jejích služeb a objednávání poskytne recepce.

Ludmila Bicanová je absolventkou VFU Brno. Po ukončení studia v roce 2009 absolvovala internship na klinice Jaggy Brno. Od roku 2015 pak působila na Klinice malých zvířat Veterinární univerzity ve Vídni, kde také absolvovala rezidentský trénink se zaměřením na onkologii pod záštitou ECVIM a odbornou supervizí Prof. Miriam Kleiter. Rezidentský trénink ukončila v roce 2020 a v roce 2022 také formálně závěrečnou certifikační zkoušku. Dr. Bicanová pravidelně publikuje v českých a mezinárodních veterinárních žurnálech a od roku 2016 je členkou prezidia ČAVLMZ.

Jsme za novou posilu stávajícího onko týmu velice rádi a doufáme, že její vysoce kvalifikované a profesionální služby oceníte v případě potřeby také vy, naši klienti.

Děkujeme za Vaši dosavadní přízeň a těšíme se na budoucí setkávání,

tým kliniky Regia Vet

 

Anketa

Uvítáte na recepci při čekání na ošetření:

(75 %)
 
(25 %)
 

Celkový počet hlasů: 845

Máte uzavřenou pojistku veterinární péče pro svého čtyřnohého přítele?

(26 %)
 
(74 %)
 

Celkový počet hlasů: 716