O nás

Co děláme

 

Veterinární klinika Regia Vet je pojatá jako pracoviště, poskytující komplexní veterinární péči především pro pacienty z oblasti Chodova a to jak léčebnou a preventivní, tak poradenskou v oblasti výživy. Na výživu kladou lékaři kliniky velký důraz, proto jsou v obchodě na recepci k dispozici pouze výrobci krmiva splňující kritéria vycházející z vědeckých i empirických znalostí dnešní veterinární medicíny.


Specializace

 

Klinika má specializovaný provoz především v oblasti chirurgie, onkologie a ortopedie, s možností hospitalizace pacientů po komplikovaných výkonech.


Vybavení kliniky

 

Veterinární klinika Regia Vet se svými prostory a přístrojovým vybavením řadí mezi kvalitně vybavené a účelně koncipované veterinární pracoviště.


Náš tým

 

Tým Veterinární kliniky Regia Vet tvoří kvalitní lékaři a zkušené sestry, kteří zajišťují ambulantní, léčebnou i preventivní péči. Celý tým Veterinární kliniky Regia Vet spojují nejen odborné zkušenosti se zájmem o neustálé zvyšování kvality poskytované veterinární péče, profesionální přístup ke klientům, ale i láska ke zvířecím pacientům.


tall-andrea-smahelova.jpg

Hledáme psí dárce krve

 

Stejně tak jako u lidí nastanou i v životě našich čtyřnohých kamarádů okamžiky, které vyžadují pomoc krevního dárce.


Doprovodné služby

 

Služby veterinární kliniky Regia Vet neustále doplňujeme podle našeho přesvědčení a vašich potřeb.


Praktické informace

 

Mohlo by se vám hodit.


Články

 

Anketa

Uvítáte na recepci při čekání na ošetření:

(75 %)
 
(25 %)
 

Celkový počet hlasů: 845

Máte uzavřenou pojistku veterinární péče pro svého čtyřnohého přítele?

(26 %)
 
(74 %)
 

Celkový počet hlasů: 716